Za sprawą kolorów świat staje się żywszy. W tej burzy kolorów uczestniczą również nasze włosy. A jeśli nosimy okulary, to także ich oprawki. Kolor oprawek okularów najlepiej dopasowywać do koloru włosów i skóry.

Włosy ciemne

Czerń i jej odcienie to czysta klasa, dlatego też osoby o włosach ciemnych traktuje się jako mądre i poważne. Do włosów ciemnych opasują oprawki okularów w kolorach: czarnym, białym, szarym, srebrnym, czerwonym. Włosom ciemnym warto dodać w ten sposób dopasowanie.

Włosy rude

Głosi się, że rudy nie kolor, a charakter i rzeczywiście osoby o tym kolorze zawsze sobą prezentują sobą pewnego rodzaju specyfikę. Do włosów rudych pasują okulary w kolorach: czarnym, żółtym, niebieskim, złotym, czerwonym. Włosom rudym warto dodać w ten sposób przerysowanego kontrastu.

Włosy siwe

Osoby o włosach siwych traktuje się jako mądrzejsze, przecież w końcu siwizna przychodzi z wiekiem, a wiek zobowiązuje i uczy życia. Do włosów siwych pasują okulary w kolorach: czarnym, białym, różowym, srebrnym, czerwonym. Włosom siwym warto dodać w ten sposób czegoś ostrego.

Włosy blond

Osoby o włosach blond uchodzą za najmniej inteligentne łagodnie rzecz ujmując, ale jednocześnie nie oszukujmy się, uchodzą też za najbardziej atrakcyjne. Do włosów blond pasują okulary w kolorach: czarnym, żółtym, zielonym, złotym, czerwonym. Włosom blond warto dodać w ten sposób czegoś wyrazistego.

Udostępnij

Written by

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.Required

Możesz użyć tych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

You May Also Like to Read